En İyi Online Gitar Dersleri

Jamorama Online Gitar Dersi

Jamaroma online gitar dersleri arasında çok saygı duyulan bir programdır.Gitar çalmaya yeni başlıyor veya zamanında çalmış olduğunuzun hiçbir inemi yok.Online gitar dersleri 252 sayfalık 44 ders ünitesinden ve 148 adet adım adım eğitimin verildiği videolardan oluşmaktadır.Jamaroma en yeterli ders paketlerinden biridir.Yeni başlayanlar için en basit tekniklerden, ileri seviyede olup tekniklerini bir adım daha ileri taşımak isteyenlere kadar her kesime hitap eder. Gitar çalmayı öğrenmek ve gitar eğitimi alarak gitar öğrenmek çok kolay değildir. Bu yüzden Jamorama programını tavsiye ederiz. Diğer gitar dersdi paketlerinin yanında çok daha kapsamlı ve çok daha donanımlıdır.

*Başlangıç seviyesi veya orta seviye gitarcılar için ideal

*44 ten fazla ders üniteleri ve 400den fazla ses dosyaları

*Farklı kamera açılarıyla çekilmiş eğitici videolar ve bu farklı açılarda  yapılan çekimlerden dolayı eğitmenin neler yaptığını anı anına görebiliyorsunuz

*Rahat ve kolay ders takibi

*Elektronik ve akustik gitarcılara yönelik

*Ekstra ücrete tabi olmayan stilinizi geliştirmek ve ögrenmenizi hızlandırmaya yardımcı bilgisayar oyunları ve çeşitli bonuslar

*Anlık indirme ve erişilebilirlik

Online gitar dersleri hala sadece ingilizce olarak mevcuttur malesef. Gerçi Jamorama 148 adet video içerir ve bu videolardan dersleri takip etmek kitaptan İngilizce takip etmeye göre daha kolaydır. Az da olsa ingilizceniz varsa ve bilen birini tanıyorsanız programı takip edebilirsiniz. Eğer ingilizce açısından ağır gelirse 60 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz, o yüzden benzer Türkçe programlar çıkana kadar denemekte fayda var

jamorama_guitar

>> Jamorama Online Gitar Programı İçin Buraya Tıklayın <<

gitar nasıl çalınır?

 

 

Jamorama Neler Sunar?

Jamorama çok iyi şékilde kurgulandığï için tam olarak hangi dersi arıyorsanız onu kolaylıkla bulabilir ve sizi başlamanız gerektiği yere yönlendirir.Jamorama siz hangi seviyede olursanız olun her türlü mesuliyeti üzerine alan bir elektronik kitap içerir,`yani isterseniz elinize daha önce hiç gitar almamış olun isterseniz çok iyi seviyede olun jamorama için farketmiyor.Size neredeyse 150 tane gitar dersi ve 26 adet doğaçlama parçadan oluşur.Doğaçlama parçaların faydalı olmasının sebebi ister ona eşlik edebiliyor isterseniz sesi kapatıp kendiniz çalabiliyorsunuz.Ayrıca bu özelliğimiz bizi diğer herkesten farklı kılıyor. Bizim programımız ayrıca sayısız yazılı eskizlerden oluşur ve buda bizim diğerlerine nazaran büyük bir artımızdır.Birçok eiğitici gitar programları çok az videodan oluşur ama Jamorama varolanı bir adım öteye taşıyarak sizi okumaktan çok görselliğe ve duymaya yönlendiriyor.

Jamorama Kimler için Uygundur

  • Jamorama size adım adım öğrenme şansını sunar ve öğrencilerin öğrenmek istedikleri şeyleri öğretir.Bu seçenek özellikle yoğun bir yaşantıya sahip olan kişiler için idealdir çünkü kendi ajandalarına uyma şansı yakalarlar.
  • Ayrıca bu programın sevilen bir diğer özelliğide internetten indirileiblir olmasıdır.Bu nedemek midir ? Yani bu yazıyı okuduktan 5 dk sonra üye ol butonuna bastığınızda hiçbir zaman kaybetmeden yada birşeylerin elinize ulaşmasını beklemeden herşey elinizin altında olucaktır .Bunun yanı sıra tabikide arzu edenler DVD lerimizi VE KİTAP kitaplarımızı da sipariş edebilirler.

gitar çalmayı öğren

 

 

Çoğu egitim ses dosyası biçiminde olduğu için mp3 playerınızdan da dinleyebilir çalma hızınızı pratik yaparak ilerletebilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de bu sizin çalmanızdaki metronomuzun önemini gösterecek diğerleri gibi elinize materyellerinizi verip gerisi size aittir demeyecektir.Birçok gitarcı için bizim programımız piyasadaki en iyi programların başında gelir.

Daha öncede belirtildiği gibi Jamaroma özellikle tablara yöneliktir.Bu programda görsel öğrenime daha yatkın olan gitar öğrencilerinin biraz dejavantaja sahip olacaktir çünkü ürünümüz sadece onlarca videoyu oturup izlemekten ibaret değildir.

Bir diğer olumsuzluk ise devam eksiklidir.Dersler çok iyi öğretildiği halde ciddi bir müzisyen için yeterli gelmemektedir.Dersler müziklerin en derin noktasına kadar inmemiştir fakat bu birçok müzisyenin en büyük hayallerindendir.

Bu program daha çok başlangıç seviyesindeki ve gitar çalmayı hobi olarak sürdürecek kişilere yönelik olup,profesyonel olarak bir gruba girmek isteyen veya beste yapmak isteyen kişiler için yetersiz olacaktır.Ama tabiki bu bir dediğimiz kesim için hakikaten çok iddalı ve başarılı bir programdır ve markette en çok tercih edilen programların başında gelmesi bu iddalarını haksız çıkartmamaktadır.

Genel olarak,bu program güzel bir hobi edinip,bu hobiyi bir üst seviyeye daha taşıyabilmek için ideal bir seçim olacaktır.Jamorama paranızın karşılığını sonuna kadar alacağınız en iyi paket programıdır.Başka hiçbir internet sitesi veya kitaplar size bu teklifi sunamazlar.

gitar çalmayı öğren

Fakat bir kere daha hatırlamkta fayda var.Bu program ne yazıkki muzik kariyeri yapmak gibi yükek amaçaları olanlar için yeterli gelmeyecektir ve onların daha farklı ileri seviyede program araştırmalarını öneriyoruz.Ne yapmak ne kadar ileriye gitmek istediğinize karar verdikten sonra kişisel başarınız için size hangi seçeneğin en iyi uyucağınıza karar vermenizi ve bu karardan memnun kalmanızı dileriz.

 

Jamorama Online Gitar Dersinden Öğrenecekleriniz

– 148 adet başlangıç seviyesinden en iyi seviyeye kadar adım adım ders anlatılan videolar
– 252 sayfa çok detaylı bir şekilde anlatılan gitar eğitimi
– 26 doğaçlama gitar parçaları

Üyeliğinizle kazanacağınız özel bonuslar

– $29.95 ÜCRETSİZ GuitEarit Kulak Antremanı Oyunu
– $19.95 ÜCRETSİZ Jayde Musica Pro VE Chordinator
– $27 ÜCRETSİZ Guitar Tuner Pro Programı ve Gitarınızı Nasıl Çalarsınız
– $17 ÜCRETSİZ Jamorama Metronomu!
– $27 ÜCRETİZ İleri Seviye Gitar Çalma Teknikleri.
– $15.95 ÜCRETSİZ 30Günlük  Songpond Üyeliği *YENİ Bonus*

Jamaroma online gitar dersiyle ilgili daha fazla bilgi almak ve programı denemek için aşaigdaki linki tıklayabilirsiniz. Programdan memnun kalmazsanız 60 gün içinde paranızı iade alabilirsiniz.

jamorama_online gitar dersleri.

>> Jamorama Online Gitar Programı İçin Buraya Tıklayın <<